Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Warsztaty plastyczne w Filii w Maciejowie Starym:

WARSZTATY "Mirabelka - świadkiem historii Polski XX wieku"

okładka do książki "Mirabelka".

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem zostały przeprowadzone warsztaty z uczniami kl. VII z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Wysokiem.

Warsztay "Mirabelka - drzewko pamięci"

"Mirabelka - kiełkująca historia w 100licy"

W ramach ogólnopolskiej akcji "Mirabelka - kiełkująca historia w 100licy" w Filii GBP w Giełczwi zostały przeprowadzone warsztaty z uczniami klas VI-VIII.

Ogólnopolska akcja w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości Polski, polegająca na organizacji w bibliotekach warsztatów, na podstawie książki „Mirabelka” Cezarego Harasimowicza. Organizatorem akcji jest Barbara Maria Morawiec, red. nacz. serwisu Lustro Biblioteki oraz Wydawnictwo Zielona Sowa.

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

I GMINNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Ogólnopolski projekt skierowany do trzylatków i ich rodziców. Zapraszamy do GBP w Wysokiem, mamy jeszcze wyprawki do rozdania.

8 listopada 2018 r.

1 2 3 4 ... 30