r. Imieniny:
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności
Aktualności

ZAPRASZAMY do GBP w Wysokiem w dniu 7 września 2018 r. o godz. 12.00

"LAURKI DLA MAM" - trzecioklasiści w GBP w Wysokiem

25 maja 2018 r. uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem wraz z wychowawczynią panią Anną Oleszak – Oszust uczestniczyli w zajęciach plastycznych, na których wykonali laurki dla swoich mam. Po zajęciach wszyscy udali się do biblioteki, gdzie przygotowana była wystawka z lektur do IV klasy.

Wycieczka do biblioteki - dzieci z Przedszkola Samorządowego w Wysokiem

Radosnych Świąt Wielkanocnych!!!

W ramach wycieczki do biblioteki 10 maja b.r. bibliotekę gminną odwiedziły 4-latki z Przedszkola Samorządowego w Wysokiem (20 osób) wraz z opiekunem panią Zofią Romanek. Powitała ich bibliotekarka Ewa Bączek, następnie opowiedziała im jak wygląda praca w bibliotece, jakie są zasady wypożyczania książek, jaki jest układ książek na półkach. Potem pokazała jak wyglądają książki drukowane dla małych dzieci i zaprosiła do obejrzenia wystawki. Następnie dzieci przeszły do innego pomieszczenia, gdzie znajdowały się książeczki przeznaczone dla nich do wypożyczenia i ochoczo zabrały się za ich oglądanie. Podsumowaniem całej wycieczki była znaleziona przez dzieci książeczka pt. „Kicia Kocia w bibliotece”, którą przeczytała dzieciom bibliotekarka. W międzyczasie obie panie odpowiadały na zadawane przez dzieci pytania.

Pełnych spokoju i miłości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół życzą pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wysokiem.

GBP w Wysokie - zajęcia plastyczne

Filia w Giełczwi - warsztaty

26 marca 2018 r. dzieci kończyły wiosenne krokusy oraz malowały świąteczne kolorowanki.

Dnia 20 marca odbyły się w szkolnej sali lekcyjnej warsztaty wiosenne, w których brało udział 8 uczniów kl. III wraz z wychowawczynią p. Ewą Wójcik.

  1 2 3 4 ... 28  

Biblioteka Gmina Wysokie
ul. Rynek Jabłonowskich 3
23-145 Wysokie
Tel /fax: 84 680 62 77
mail: gbpwysokie@interia.pl