Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Szkolenie komputerowe w GBP w Wysokiem

WYSOCKA MAJÓWKA 21.05.2017

Od 30 marca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem odbywa się szkolenie komputerowe, prowadzone przez trenera z Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Jest to projekt pt. "Lubelskie Kompetencje ICT", mający na celu podwyższenie kompetencji u 140 dorosłych osób (w wieku 25 lat i więcej) o niskich kwalifikacjach z terenu województwa lubelskiego.

Warsztaty świąteczne - kl. I - III Szkoły Podstawowej w Giełczwi

Dnia 11 kwietnia (wtorek) uczniowie klas I - III uczestniczyli w warsztatach świątecznych organizowanych przez bibliotekę na terenie szkoły podstawowej. Uczniowie mieli do wyboru dwie techniki wykonywania prac: dekorowanie pisanek lub kartki świąteczne. Swoje prace zabrali do domu.

Kolorowanie pisanek - warsztaty wielkanocne dla 5 i 6-latków

Lekcja biblioteczna w Filii w Giełczwi

7 kwietnia bibliotekarka Filii w Giełczwi Ewa Bączek zorganizowała w szkole podstawowej warsztaty wielkanocne, na których oprócz kolorowania pisanek opowiedziała dzieciom o zwyczajach wielkanocnych.

Dnia 28 marca (wtorek) dzieci w wieku 5 i 6 lat ze Szkoły Podstawowej w Giełczwi wraz z wychowawczynią Ewą Wójcik przyszły do biblioteki na lekcję biblioteczną "Poznajemy bibliotekę i zasady wypożyczania książek".

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 29