Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Świąteczne malowanki: kurczaki, zajączki i pisanki

Zajęcia w Filii GBP w Maciejowie Starym

31 marca w piątkowe popołudnie dziewczynki uczestniczące w zajęciach pozalekcyjnych pomalowały farbami plakatowymi przepiękne pisanki, kurczaki i zajączki, które po wyschnięciu znalazły swoje miejsce w koszyku na tablicy z życzeniami dla użytkowników biblioteki.

3 kwietnia - ozdabianie styropianowych jajek. W zajęciach uczestniczyło 13 uczniów z klas I - III Szkoły Podstawowej w Maciejowie Starym.

Warsztaty krawieckie

Zaproszenie na zajęcia pozalekcyjne

W dniach 3 - 10 marca grupa 10 dziewczynek uczestniczyła w warsztatach krawieckich . Każda z uczestniczek przyniosła "zbędne' materiały, igły i nici, by po narysowaniu projektu przystąpić do uszycia etui na telefon lub torebki na niezbędne drobiazgi. Efekty tych zajęć były bardzo zadawalające, ale najważniejsza to radość uczestniczek z wykonanych prac.

Szkolenie z obsługi komputera

FERIE ZIMOWE

Gminna Biblioteka Publiczna we współpracy z Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w Lublinie zaprasza do udziału w projekcie "LUBELSKIE KOMPETENCJE ICT", który skierowany jest do osób posiadających maksymalnie średnie wykształcenie, w wieku 25 i więcej lat, zamieszkujących na ternie województwa lubelskiego. Projekt skierowany jest do grupy liczącej minimum 10 osób. Mogą to być: kobiety, osoby w wieku 50 lat i więcej, osoby niepełnosprawne, osoby z minimalnym lub zerowym poziomem wiedzy z zakresu ICT. Szkolenie poprowadzą profesjonalni trenerzy, zakończy się egzaminem oraz certyfikatem. Kurs prowadzony będzie 3 razy w tygodniu po 4 godziny, łączna liczba godzin - 120. Bliższych informacji udzielają pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wysokiem tel. (84) 680 62 77 ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z TEJ WYJĄTKOWEJ OFERTY!!! Szkolenie jest bezpłatne.

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 27