Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Życzenia

Klasa III "a" na zajęciach w GBP w Wysokiem

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja!!! Życzy Dyrekcja i Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wysokiem

4 kwietnia uczniowie klasy III „a” wraz z wychowawczynią Panią Zofią Romanek uczestniczyli w warsztatach świątecznych, zorganizowanych przez bibliotekę. Każdy z 21 uczestników wykonał kartkę z życzeniami według własnego pomysłu, wykorzystując różne materiały. Tradycyjnie był też czas na zabawę w „Kąciku dla dzieci”, grę w bilarda i tenisa stołowego. Ola Wierpuczyńska, ucząca się gry na instrumentach klawiszowych (keyboardzie) zagrała kilka utworów, korzystając z okazji , że instrument znajdował się na poddaszu, gdzie odbywały się zajęcia.

Świąteczne malowanki: kurczaki, zajączki i pisanki

Zajęcia w Filii GBP w Maciejowie Starym

31 marca w piątkowe popołudnie dziewczynki uczestniczące w zajęciach pozalekcyjnych pomalowały farbami plakatowymi przepiękne pisanki, kurczaki i zajączki, które po wyschnięciu znalazły swoje miejsce w koszyku na tablicy z życzeniami dla użytkowników biblioteki.

3 kwietnia - ozdabianie styropianowych jajek. W zajęciach uczestniczyło 13 uczniów z klas I - III Szkoły Podstawowej w Maciejowie Starym.

Warsztaty krawieckie

Zaproszenie na zajęcia pozalekcyjne

W dniach 3 - 10 marca grupa 10 dziewczynek uczestniczyła w warsztatach krawieckich . Każda z uczestniczek przyniosła "zbędne' materiały, igły i nici, by po narysowaniu projektu przystąpić do uszycia etui na telefon lub torebki na niezbędne drobiazgi. Efekty tych zajęć były bardzo zadawalające, ale najważniejsza to radość uczestniczek z wykonanych prac.

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 28