Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Ferie zimowe 2017

Życzenia świąteczne

Ogłoszenie dla czytelników

Rozstrzygnięcie konkursu "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA"

Godziny otwarcia biblioteki w okresie świątecznym

Wyniki konkursu: I miejsce - Izabela Czyżo II miejsce - Izabela Radecka III miejsce - Agnieszka Radecka Gratulujemy: organizatorzy

NOWE KOMPUTERY

Warsztaty bożonarodzeniowe - Filia w Giełczwi

Nowe komputery już są w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem. Jak wcześniej informowaliśmy biblioteka jest jednym z beneficjentów programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2016". Z Instytutu Książki biblioteka otrzymała dofinansowanie w wysokości 23800,00 zł - wartość całego projektu to kwota 28000,00 zł. Biblioteka zakupiła 3 zestawy komputerowe oraz urządzenie wielofunkcyjne.

16 grudzień - zajęcia z dziećmi z kl.I-II Szkoły Podstawowej w Giełczwi, której wychowawczynią jest Elżbieta Bochniak. 20 grudzień - zajęcia z dziećmi kl.III wraz z wychowawczynią Agnieszką Puchalą.

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 27