Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Zaproszenie na warsztaty świąteczne: 8 grudzień 2016

Wystawa - 100. rocznica śmierci Henryka Sienkiewicza

Rok 2016 Senat Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił Rokiem Henryka Sienkiewicza. W ramach obchodów popularyzuje się jego twórczość. W bibliotece gminnej w Wysokiem prezentowana jest wystawa poświęcona temu wybitnemu pisarzowi, laureatowi Literackiej Nagrody Nobla. Wystawę przygotowała Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublinie.

Nowe komputery w GBP w Wysokiem

KONKURS ŚWIĄTECZNY

Miło nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Wysokiem jest jednym z beneficjentów programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2016". Z Instytutu Książki biblioteka otrzyma dofinansowanie w wysokości 23800,00 zł - wartość całego projektu to kwota 28000,00 zł. Biblioteka zakupi 3 zestawy komputerowe oraz urządzenie wielofunkcyjne.

Zapraszamy do udziału.

Roztrzygnięcie VI Edycji Konkursu Modelarskiego

Warsztaty dla młodzieży z gimnazjum

W dniach 14-20 listopada br. w sali konferencyjnej przy bibliotece gminnej prezentowana była wystawa modeli.

17 listopada odbyły sie warsztaty profilaktyczne na temat narkomanii, które poprowadziła Pani Jagoda Tomczak-Osuchowska z Ośrodka Profilaktyki Społecznej.

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 25