Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Zimowe pejzaże

Ozdobne bombki styropianowe

9 grudnia br. dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Wysokiem z Pania Renatą Kowalczyk odwiedziły naszą bibliotekę , po czym wszyscy wykonali prace plastyczne.

Panie wykonują bombki wykorzystując różne materiały.

Mikołaje i renifery

Zaproszenie na warsztaty świąteczne: 8 grudzień 2016

Warsztaty świąteczne w dniu 6 grudnia 2016 r. poprzedzone lekcją biblioteczną z klasą II: "Wyszukiwanie informacji w encyklopediach i słownikach".

Wystawa - 100. rocznica śmierci Henryka Sienkiewicza

Nowe komputery w GBP w Wysokiem

Rok 2016 Senat Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił Rokiem Henryka Sienkiewicza. W ramach obchodów popularyzuje się jego twórczość. W bibliotece gminnej w Wysokiem prezentowana jest wystawa poświęcona temu wybitnemu pisarzowi, laureatowi Literackiej Nagrody Nobla. Wystawę przygotowała Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublinie.

Miło nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Wysokiem jest jednym z beneficjentów programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2016". Z Instytutu Książki biblioteka otrzyma dofinansowanie w wysokości 23800,00 zł - wartość całego projektu to kwota 28000,00 zł. Biblioteka zakupi 3 zestawy komputerowe oraz urządzenie wielofunkcyjne.

1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 28