Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

REZULTATY AKCJI POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

ŚWIĄTECZNE DAROWANIE KAR

Efekty udziału w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ".

V KONKURS MODELARSKI

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

W dniach od 23 do 29 listopada 2015 r. w sali konferencyjnej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem po raz piąty prezentowana była wystawa modeli, którą zorganizowali pracownicy biblioteki wspólnie z Panem Jarosławem Żyśko – prowadzącym zajęcia w miejscowym klubie. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, obejrzało ją około 250 osób.

29 listopada (niedziela) w naszej gminie będzie prowadzona zbiórka darów w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej.

Kurs komputerowy dla dorosłych "Pomyszkuj w bibliotece"

V EDYCJA KONKURSU MODELARSKIEGO

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne dnia 25 listopada (środa) o godz. 10 w bibliotece.

Wystawa modeli biorących udział w konkursie będzie prezentowana w sali konferencyjnej przy bibliotece w dniach 23 - 29 listopada br. Zapraszamy do oglądania.

1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 25