Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Zajęcia plastyczne w Filii w Maciejowie Starym

Kartki świąteczne - GBP w Wysokiem

19 marca dzieci z klasy I (7 osób) wykonywały w bibliotece zakładki do książek z ozdobami świątecznymi. Na zakończenie od bibliotekarki wszyscy otrzymali kolorowe plany lekcji.

16 marca: GBP w Wysokiem - odwiedziny dzieci klasy I ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem wraz z wychowawczynią panią Anną Gmyz. Po zwiedzeniu biblioteki i i otrzymaniu informacji jaki jest układ książek na półkach, odbyły się zajęcia plastyczne - wszyscy wykonali piękne kartki świąteczne z życzeniami.

Zajęcia przedświąteczne w GBP w Wysokiem.

Szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej

15 marca na przedświątecznych zajęciach robiliśmy zajączki z rolek i kolorowego papieru. Prace można oglądać na wystawce w bibliotece.

Warsztaty świąteczne w Bibliotece

"Źródła informacji w bibliotece" - lekcja biblioteczna w Giełczwi

Dnia 9 marca (piątek) b.r. przyszli do biblioteki uczniowie kl.I wraz z wychowawczynią Agnieszką Puchalą na lekcję biblioteczną. Lekcja była na temat źródeł informacji w bibliotece.

1 2 3 4 5 ... 28