Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

KURS KOMPUTEROWY - WAŻNA INFORMACJA !!!

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki zapraszamy dzieci do biblioteki na wspólne robienie upominków dla mam. Spotykamy się w najbliższy wtorek 19 maja o godzinie 14.

Ze względu na awarię serwera w bibliotece kurs komputerowy zostaje odłożony na późniejszy termin. Nowy termin kursu ustalimy niezwłocznie po dokonaniu naprawy.

Darowanie kar

WAŻNA INFORMACJA !

Nie zwróciłeś książki w terminie, oddaj ją do końca maja to "darujemy ci karę" za nieterminowy zwrot.

Ze względu na awarię serwera korzystanie z internetu w bibliotece nie będzie możliwe aż do odwołania.

Tutaj mieszkam - los czy wybór życiowy

INFORMACJA W SPRAWIE KURSU KOMPUTEROWEGO!

Zapraszamy mieszkańców gminy do wzięcia udziału w konkursie literackim.

W związku z małym zainteresowaniem kursem komputerowym informujemy o jego tymczasowym odwołaniu. O ewentualnym innym terminie przeprowadzenia kursu będziemy informować na stronie: www.biblioteka.wysokie.pl i plakatach.

1 ... 21 22 23 24 25 26 27