r. Imieniny:
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności
Aktualności

"Uczymy się korzystać z encyklopedii i słowników" - lekcja biblioteczna dla kl. III

"Jak korzystać z encyklopedii i słowników?" - lekcja biblioteczna w Filii w Giełczwi

Dnia 23 maja uczniowie kl. III Szkoły Podstawowej w Giełczwi wraz z wychowawczynią Panią Teresą Puchalą uczestniczyli w lekcji bibliotecznej ph. "Uczymy się korzystać z encyklopedii i słowników", która odbyła się w Filii w Giełczwi.

19 maja b.r. uczniowie klas VI szkoły podstawowej razem z Panią Dyrektor Agnieszką Bartnik-Zając odwiedzili bibliotekę, żeby na lekcji bibliotecznej nauczyć się korzystania z encyklopedii i słowników.

WYSOCKA MAJÓWKA 2017

Spotkanie autorskie ze Zbigniewem Dmitrocą

festyn w Wysokiem na placu przed sceną

- bajkopisarzem, poetą, satyrykiem i tłumaczem, w którym uczestniczyli uczniowie klas I - III szkoły podstawowej w Wysokiem.

Głosowanie na siłownię plenerową, która może powstać w Wysokiem.

Zbigniew Dmitroca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem

GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE !!! Głosuj na budowę siłowni plenerowej w Wysokiem przy parku. Do 30 czerwca trwa ogólnopolskie głosowanie internetowe. Mamy przyjemność poinformować, iż zgłoszona lokalizacja została zakwalifikowana do etapu głosowania w konkursie "NESTLE PORUSZA POLSKĘ", Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Dlatego szczęściu trzeba pomóc i warto poinformować i zmobilizować znajomych, by codziennie odwiedzali stronę nestleporusza.pl i głosowali na siłownię w Wysokiem przy parku. Link do głosowania: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/lokalizacja/113

  1 2 3 4 5 6 7 8 ... 25  

Biblioteka Gmina Wysokie
ul. Rynek Jabłonowskich 3
23-145 Wysokie
Tel /fax: 84 680 62 77
mail: gbpwysokie@interia.pl