Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Warsztaty świąteczne - kl. I - III Szkoły Podstawowej w Giełczwi

Kolorowanie pisanek - warsztaty wielkanocne dla 5 i 6-latków

Dnia 11 kwietnia (wtorek) uczniowie klas I - III uczestniczyli w warsztatach świątecznych organizowanych przez bibliotekę na terenie szkoły podstawowej. Uczniowie mieli do wyboru dwie techniki wykonywania prac: dekorowanie pisanek lub kartki świąteczne. Swoje prace zabrali do domu.

7 kwietnia bibliotekarka Filii w Giełczwi Ewa Bączek zorganizowała w szkole podstawowej warsztaty wielkanocne, na których oprócz kolorowania pisanek opowiedziała dzieciom o zwyczajach wielkanocnych.

Lekcja biblioteczna w Filii w Giełczwi

Życzenia

Dnia 28 marca (wtorek) dzieci w wieku 5 i 6 lat ze Szkoły Podstawowej w Giełczwi wraz z wychowawczynią Ewą Wójcik przyszły do biblioteki na lekcję biblioteczną "Poznajemy bibliotekę i zasady wypożyczania książek".

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja!!! Życzy Dyrekcja i Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wysokiem

Klasa III "a" na zajęciach w GBP w Wysokiem

Świąteczne malowanki: kurczaki, zajączki i pisanki

4 kwietnia uczniowie klasy III „a” wraz z wychowawczynią Panią Zofią Romanek uczestniczyli w warsztatach świątecznych, zorganizowanych przez bibliotekę. Każdy z 21 uczestników wykonał kartkę z życzeniami według własnego pomysłu, wykorzystując różne materiały. Tradycyjnie był też czas na zabawę w „Kąciku dla dzieci”, grę w bilarda i tenisa stołowego. Ola Wierpuczyńska, ucząca się gry na instrumentach klawiszowych (keyboardzie) zagrała kilka utworów, korzystając z okazji , że instrument znajdował się na poddaszu, gdzie odbywały się zajęcia.

31 marca w piątkowe popołudnie dziewczynki uczestniczące w zajęciach pozalekcyjnych pomalowały farbami plakatowymi przepiękne pisanki, kurczaki i zajączki, które po wyschnięciu znalazły swoje miejsce w koszyku na tablicy z życzeniami dla użytkowników biblioteki.

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 25