Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Spotkanie autorskie ze Zbigniewem Dmitrocą

Głosowanie na siłownię plenerową, która może powstać w Wysokiem.

- bajkopisarzem, poetą, satyrykiem i tłumaczem, w którym uczestniczyli uczniowie klas I - III szkoły podstawowej w Wysokiem.

GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE !!! Głosuj na budowę siłowni plenerowej w Wysokiem przy parku. Do 30 czerwca trwa ogólnopolskie głosowanie internetowe. Mamy przyjemność poinformować, iż zgłoszona lokalizacja została zakwalifikowana do etapu głosowania w konkursie "NESTLE PORUSZA POLSKĘ", Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Dlatego szczęściu trzeba pomóc i warto poinformować i zmobilizować znajomych, by codziennie odwiedzali stronę nestleporusza.pl i głosowali na siłownię w Wysokiem przy parku. Link do głosowania: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/lokalizacja/113

Zbigniew Dmitroca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem

Encyklopedie i słowniki piśmiennicze i mutimedialne

Lekcja biblioteczna dla uczniów klasy VI w Filii w Maciejowie Starym.

Uczniowie klasy III "b" w bibliotece gminnej:

Filia w Maciejowie Starym: lekcja biblioteczna

12 maja br. wraz z wychowawczynią P. Barbarą Stefaniak uczestniczyli w lekcji bibliotecznej nt. wyszukiwania informacji w encyklopediach i słownikach w wersji książkowej oraz elektronicznej.

11 maja uczniowie klas IV i V (12 osób) Szkoły Podstawowej w Maciejowie Starym uczestniczyli w lekcji bibliotecznej "Wyszukiwanie informacji w encyklopediach i słownikach". Na początku zapoznali się z rodzajami encyklopedii i słowników, układem haseł, po czym każdy z uczniów wyszukiwał informacje na konkretne pytania.

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 28