Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne!!!!

Zakończenie kursu komputerowego i egzamin końcowy

"Uczymy się korzystać z encyklopedii i słowników" - lekcja biblioteczna dla kl. III

22 czerwca b.r. zakńczył się kurs komputerowy w GBP w Wysokiem, który rozpoczął się 30 marca. Osoby uczestniczące w tym kursie przystąpiły do egzaminu sprawdzającego ich wiadomości.

Dnia 23 maja uczniowie kl. III Szkoły Podstawowej w Giełczwi wraz z wychowawczynią Panią Teresą Puchalą uczestniczyli w lekcji bibliotecznej ph. "Uczymy się korzystać z encyklopedii i słowników", która odbyła się w Filii w Giełczwi.

"Jak korzystać z encyklopedii i słowników?" - lekcja biblioteczna w Filii w Giełczwi

WYSOCKA MAJÓWKA 2017

19 maja b.r. uczniowie klas VI szkoły podstawowej razem z Panią Dyrektor Agnieszką Bartnik-Zając odwiedzili bibliotekę, żeby na lekcji bibliotecznej nauczyć się korzystania z encyklopedii i słowników.

festyn w Wysokiem na placu przed sceną

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 29