r. Imieniny:
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności
Aktualności

Klasa III "a" na zajęciach w GBP w Wysokiem

Świąteczne malowanki: kurczaki, zajączki i pisanki

4 kwietnia uczniowie klasy III „a” wraz z wychowawczynią Panią Zofią Romanek uczestniczyli w warsztatach świątecznych, zorganizowanych przez bibliotekę. Każdy z 21 uczestników wykonał kartkę z życzeniami według własnego pomysłu, wykorzystując różne materiały. Tradycyjnie był też czas na zabawę w „Kąciku dla dzieci”, grę w bilarda i tenisa stołowego. Ola Wierpuczyńska, ucząca się gry na instrumentach klawiszowych (keyboardzie) zagrała kilka utworów, korzystając z okazji , że instrument znajdował się na poddaszu, gdzie odbywały się zajęcia.

31 marca w piątkowe popołudnie dziewczynki uczestniczące w zajęciach pozalekcyjnych pomalowały farbami plakatowymi przepiękne pisanki, kurczaki i zajączki, które po wyschnięciu znalazły swoje miejsce w koszyku na tablicy z życzeniami dla użytkowników biblioteki.

Zajęcia w Filii GBP w Maciejowie Starym

Warsztaty krawieckie

3 kwietnia - ozdabianie styropianowych jajek. W zajęciach uczestniczyło 13 uczniów z klas I - III Szkoły Podstawowej w Maciejowie Starym.

W dniach 3 - 10 marca grupa 10 dziewczynek uczestniczyła w warsztatach krawieckich . Każda z uczestniczek przyniosła "zbędne' materiały, igły i nici, by po narysowaniu projektu przystąpić do uszycia etui na telefon lub torebki na niezbędne drobiazgi. Efekty tych zajęć były bardzo zadawalające, ale najważniejsza to radość uczestniczek z wykonanych prac.

Zaproszenie na zajęcia pozalekcyjne

Szkolenie z obsługi komputera

Gminna Biblioteka Publiczna we współpracy z Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w Lublinie zaprasza do udziału w projekcie "LUBELSKIE KOMPETENCJE ICT", który skierowany jest do osób posiadających maksymalnie średnie wykształcenie, w wieku 25 i więcej lat, zamieszkujących na ternie województwa lubelskiego. Projekt skierowany jest do grupy liczącej minimum 10 osób. Mogą to być: kobiety, osoby w wieku 50 lat i więcej, osoby niepełnosprawne, osoby z minimalnym lub zerowym poziomem wiedzy z zakresu ICT. Szkolenie poprowadzą profesjonalni trenerzy, zakończy się egzaminem oraz certyfikatem. Kurs prowadzony będzie 3 razy w tygodniu po 4 godziny, łączna liczba godzin - 120. Bliższych informacji udzielają pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wysokiem tel. (84) 680 62 77 ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z TEJ WYJĄTKOWEJ OFERTY!!! Szkolenie jest bezpłatne.

  1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 27  

Biblioteka Gmina Wysokie
ul. Rynek Jabłonowskich 3
23-145 Wysokie
Tel /fax: 84 680 62 77
mail: gbpwysokie@interia.pl