BIBLIOTEKA GMINNA PO MODERNIZACJI

Po trzymiesięcznej przerwie (w tymczasowym lokalu na parterze) jesteśmy znowu w naszej siedzibie na piętrze. W lokalu wykonano gruntowny remont: są pomalowane ściany, na podłogach są płytki, wymieniono oswietlenie (na ledowe), załinstalowana jest klimatyzacja. Mamy też nowe meble: regały na książki, biurka i szafy. Regały będą jeszcze uzupełnione, zakupione zostaną też napisy na regały i rozdzielacze. Wyposażona będzie także czytelnia.

Dzięki staraniom i operatywności władz samorządowych Gminy Wysokie nasza Biblioteka radykalnie zmieniła swój wizerunek. Na realizację pozyskane zostały fundusze z Unii Europejskiej, jest to projekt gminny, realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WL 2014-2020.

Remont budynku jest kontynuowany, trwają prace na parterze i przy elewacji.

ZAPRASZAMY do naszej odnowionej Biblioteki!