GBP Wysokie - otwieramy 11 maja 2020 r.

zapraszamy!!!

DLA CZYTELNIKÓW GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W WYSOKIEM

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublinie pozytywnie zaopiniował  procedury funkcjonowania naszej Biblioteki w czasie pandemii COVID-19.
ZAPRASZAMY !!!
OD 11 MAJA 2020 roku (PONIEDZIAŁEK)

Sytuacja epidemiczna wymusza pewne ograniczenia sanitarne:

1. 1.                   Każdy czytelnik musi być w masce (osłaniającej nos
    i usta) oraz rękawiczkach.
  2. 2.                   Przed wejściem do Biblioteki obowiązkowo musi zdezynfekować ręce.
  3. 3.                   W pomieszczeniu może przebywać jeden czytelnik, pozostali muszą zaczekać na korytarzu, zachowując bezpieczną odległość (około 2 m).
  4. 4.                   Nie ma dostępu do regałów z książkami.
  5. 5.                   Książki poda bibliotekarz – zachęcamy, by wcześniej  przygotować tytuły książek do wypożyczenia.
  6. 6.                   Zwracane książki będą poddane kwarantannie.
  7. 7.                   Katalog naszych zbiorów jest dostępny na stronie www.biblioteka.wysokie.pl

Ponieważ obie filie: w Giełczwi i w Maciejowie Starym znajdują się w miejscowych szkołach, nadal pozostają zamknięte do odwołania.