r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Informacja o szacowaniu strat w uprawach spowodowanych suszą - wnioski przyjmowane są do 4 września

02-09-2015

Wójt Gminy Wysokie informuje, iż w związku z wystąpieniem w okresie czerwiec – sierpień 2015 roku na terenie Gminy niekorzystnego zjawiska atmosferycznego w postaci suszy, zostanie powołana komisja ds. szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji.

Straty w gospodarstwach rolnych spowodowane przez suszę powinny być zgłoszone przez właścicieli gospodarstw rolnych lub działów specjalnych produkcji rolnej do 4 września 2015r. Straty należy zgłaszać do Urzędu Gminy w Wysokiem (I piętro – sekretariat). Zgłoszenia dokonuje się na formularzach oświadczeń opracowanych każdego roku przez Wydział Środowiska i Rolnictwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie
 
Wszystkie dane dotyczące upraw powinny być zgodne z wnioskiem o dopłaty składanym do ARiMR, który należy udostępnić do wglądu komisji. W przypadku gospodarstwa rolnego położonego na obszarze co najmniej dwóch gmin, w których wystąpiły szkody, formularze składa się do każdej gminy oddzielnie, wpisując do nich tylko uprawy znajdujące się na terenie danej gminy.
 
Dokumenty do pobrania:
 
 
 
 
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software