r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Seminarium: Formy finansowania działalności gospodarczej oraz sposoby na zwiększenie produktywności firmy

20-07-2018

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” zaprasza do bezpłatnego udziału w seminarium pt. Formy finansowania działalności gospodarczej oraz sposoby na zwiększenie produktywności firmy, które odbędzie się w dniu 30-07-2018 r. w siedzibie Fundacji OIC Poland przy ul. Gospodarczej 26 w Lublinie.

Do udziału w seminarium serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie ma na celu przedstawienie informacji dotyczących możliwości pozyskania dofinansowania lub preferencyjnej pożyczki na otwarcie lub rozwój firmy. Możliwości pozyskania środków na inwestycje przedstawią Państwu przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego Fundacji OIC Poland oraz Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lublinie.
Na seminarium dowiedzą się Państwo również jak dbanie o klimat w miejscu pracy sprzyja rozwojowi firmy poprzez wzrost motywacji indywidualnej oraz wzrost poczucia satysfakcji z wykonywanej pracy oraz poznają praktyczne sposoby oceny i budowania pozytywnego klimatu u Państwa w firmie. Wiedza zdobyta podczas seminarium z pewnością pozwoli Państwu na wybranie najkorzystniejszej oferty dla swojego przedsiębiorstwa.
Na zakończenie seminarium będzie możliwość skorzystania z indywidualnej porady.
Zachęcamy Państwa do udziału w seminarium. Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 27 lipca 2018 r. pod numerem telefonu  81 710 46 30  lub na adres e-mail  : sekretariat@oic.lublin.pl
Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny.
 

Program seminarium [plik pdf]

Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software