WYSOCKA MAJÓWKA 2017

festyn w Wysokiem na placu przed sceną

Festyn rozpoczęła młodzież z Zespołu Szkół im. St. Staszica w Wysokiem prezentując scenkę „Ostatni przystanek” oraz autorskie teksty z programu profilaktycznego „Nie warto życia marnować…” Występom towarzyszyła wystawa prac plastycznych.
Część artystyczną rozpoczął zespół taneczny TOP-DANCE z Wysokiego.  Gościnnie wystąpiły zespoły działające przy Centrum Społeczno - Kulturalnym w Gorzkowie: Młodzieżowy oraz  Żeński Zespół Ludowy przy akompaniamencie Kapeli Ludowej.
Godzinny koncert zaprezentował zespół SAKORD z Guzówki.

Liczna kolejka ustawiła się do animatorki Pani Andżeliki Zaroślińskiej, która wszystkim chętnym dzieciom malowała buzie. Najmłodsi uczestnicy festynu do swojej dyspozycji mieli także dmuchany sprzęt rekreacyjny.
Festyn zakończył się koncertem zespołu ARVENSSIS, który jednocześnie
zabezpieczył oprawę akustyczną.

Organizatorami festynu byli: Gminna Biblioteka Publiczna, Gminny Ośrodek Kultury, Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiem oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Nowego Dworu.