r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Wysokie przedszkole
Zdjęcie Artykułu

Podróże małe i duże

16-11-2017

Czas spędzony w naszym przedszkolu to nie tylko zajęcia w czterech ścianach, ale dużo spacerów na świeżym powietrzu, odwiedziny nowych, nieznanych dotąd miejsc

Dzieci wszystkich grup przedszkolnych spacerując po okolicy zapoznawały się z zasadami poruszania się po drodze, odwiedziły Gminą Bibliotekę, gdzie podziwiały wystawę modelarską.
 
 Jesień to piękna pora roku owocująca w barwne liście, kasztany, czy żołędzie. Dlatego też nasze przedszkolaki wyruszyły również do pobliskiego parku obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie oraz poszukać darów jesieni. Dzieci podziwiały park w jesiennej szacie, otaczające środowisko, rozpoznawały gatunki drzew, owoce i liście, które zbierały w celu wzbogacenia kącika przyrody. Spacer przyczynił się do pogłębienia wiedzy o tematyce przyrodniczej. Był wspaniałym relaksem i ciekawą inspiracją do wykonania prac plastycznych o jesieni.
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software