r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Gminne zawody sportowo - pożarnicze wraz z festynem rodzinnym

06-06-2018

W niedzielę 3 czerwca Maciejowie Starym odbyły się gminne zawody sportowo - pożarnicze, w których wzięło udział 10 drużyn z gminy Wysokie. Nowością w tym roku było połączenie zmagań sportowych z gminnym festynem rodzinnym.

Zawody rozegrane zostały w trzech konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami, musztra pododdziału pożarniczego oraz ćwiczenie bojowe. Rozgrywane zawody sportowo – pożarnicze były okazją do sprawdzenia przygotowania kondycyjnego, mobilności i zaangażowania strażaków poszczególnych jednostek oraz sprawdzenia sprawności sprzętu, jaki znajduje się na ich wyposażeniu. Komisję sędziowską powołał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP druh Anna Wojtas, sędzią  głównym zawodów został bryg. Ryszard Krzyszczak. Komisja sędziowska po podsumowaniu wyników ustaliła następującą kolejność miejsc drużyn OSP z terenu gminy Wysokie.
 
1 miejsce - OSP Maciejów Stary
2 miejsce - OSP Słupeczno
3 miejsce - OSP Zabłocie
 
Komisja wyróżniła również  Jednostkę OSP Stolnikowizna za najlepiej przeprowadzoną musztrę. Po rozdaniu pucharów i dyplomów został zaprezentowany sprzęt pożarniczy przez poszczególne  jednostki.  W trakcie zmagań sportowo - pożarniczych odbywał się festyn rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci i osób starszych.
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software