r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Granty na dożywianie dzieci - trwa nabór wniosków

28-05-2013

Ruszył nabór wniosków w Programie Dożywiania Dzieci – Danone Podziel się Posiłkiem.

Czekamy na projekty, których celem będzie dożywianie dzieci oraz ich edukacja z zakresu prawidłowego odżywiania. O dofinansowanie w wysokości do 7 000 zł mogą ubiegać się szkoły, organizacje pozarządowe, świetlice, domy kultury, biblioteki, grupy nieformalne itp. Wnioski można składać do 22.07.2013 r. poprzez stronę www.wniosek.podzielsieposilkiem.pl.

W ramach Programu Dożywiania Dzieci – Danone Podziel się Posiłkiem (do tej pory znany pod nazwą Program Grantowy Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!”, realizowany od 2004 r.) wydano już ponad 850 000 posiłków, zrealizowano 243 projekty. Czekamy na kolejne zgłoszenia organizacji, które chciałyby prowadzić działania związane z dożywianiem dzieci oraz akcje mające na celu troskę o dobre nawyki żywieniowe.

Warunkiem dopuszczenia projektu do oceny Kapituły jest zaplanowanie budżetu, w którym minimum 75% wnioskowanej kwoty zastanie przeznaczone na zakup artykułów spożywczych lub posiłków. Istotne jest również nawiązanie współpracy z darczyńcami, którzy łącznie zadeklarują wkład finansowy lub rzeczowy na poziomie minimum 10% wnioskowanej kwoty. Działania projektowe mogą być realizowane między 1.11.2013 r. a 30.04.2014 r., projekty nie mogą być krótsze niż 4 miesiące.

Wnioski w IX edycji Programu Dożywiania Dzieci – Danone Podziel się Posiłkiem należy składać do 22.07.2013 r. wyłącznie w wersji elektronicznej poprzez stronę www.wniosek.podzielsieposilkiem.pl. Szczegółowe informacje dotyczące składania wniosków można znaleźć na stronie: www.podzielsieposilkiem.pl. Zachęcamy także do odwiedzenia fanpage-u Programu Podziel się Posiłkiem www.facebook.com/podzielsieposilkiem
Czekamy na zgłoszenia!
Dodatkowych informacji udziela:
Renata Aderek-Zielińska
Tel. 0 503 110 220,
Dziękujemy za 10 lat!

Programu Dożywiania Dzieci – Danone Podziel się Posiłkiem jest jednym z elementów Programu Podziel się Posiłkiem, który właśnie obchodzi 10 lat działań na rzecz walki z niedożywieniem dzieci w Polsce.Od początku jego realizacji przyświeca mu głębokie przekonanie, że aktywne działania, troska o dobre nawyki, współpraca i dzielenie się najlepszymi praktykami jest najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu niedożywienia wśród dzieci. Dzięki zakupom produktów z symbolicznym talerzykiem, Programowi Dożywiania, Zbiórkom Żywności i Koncertom Podziel się Posiłkiem, wydano łącznie PRAWIE 13 MILIONÓW POSIŁKÓW dla dzieci w całej Polsce. 
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software