r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Konkurs na Najpiękniejszą Posesję Powiatu Lubelskiego 2015

16-07-2015

Starosta Lubelski po raz kolejny ogłasza konkurs o tytuł „Najpiękniejszej Posesji Powiatu Lubelskiego” w dwóch kategoriach: zagroda wiejska (gospodarstwo rolne) oraz zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna.

Celem konkursu jest podniesienie walorów estetycznych i ogólnego wyglądu Powiatu Lubelskiego, zapewnienie bardziej atrakcyjnych warunków do rekreacji i wypoczynku mieszkańcom oraz propagowanie działań proekologicznych. Komisja konkursowa wybierze trzy najpiękniejsze posesje w dwóch kategoriach: zagroda wiejska (gospodarstwo rolne) oraz zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna.
 
Właściciele posesji biorących udział w konkursie otrzymają odpowiednio w zależności od zdobytych punktów bony na nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe tablice.
 
Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 30 sierpnia 2015 r. podczas dożynek powiatowych „DOŻYNKI RADAWIEC 2015”na terenie lotniska w Radawcu, gm. Konopnica, pow. lubelski.
 
Organizator konkursu opublikuje informacje o nagrodzonych posesjach i ich właścicielach w „Panoramie Powiatu” oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Lublinie.
 
Zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy do kontaktu z urzędem gminy właściwym. Zgłoszenia do konkursu dokonuje wójt, spośród laureatów tego rodzaju konkursów prowadzonych na terenie danej gminy. W przypadku, gdy na terenie gminy nie przeprowadza się takiego konkursu wójt albo burmistrz wskazuje po jednej posesji z każdej kategorii, po uzyskaniu pisemnej zgody właściciela.
 
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software