Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

PASOWANIE NA CZYTELNIKA I WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Warsztaty profilaktyczne

Relacja z pasowania na czytelnika naszej biblioteki oraz warsztatów świątecznych w bibliotece gminnej i w filiach

W dniu 11 grudnia w bibliotece odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów gimnazjum dotyczące profilaktyki uzależnień od dopalaczy, narkotyków i innych środków psychoaktywnych pt. "Alkogoogle"

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

REZULTATY AKCJI POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Relacja z warsztatów

Efekty udziału w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ".

ŚWIĄTECZNE DAROWANIE KAR

V KONKURS MODELARSKI

W dniach od 23 do 29 listopada 2015 r. w sali konferencyjnej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem po raz piąty prezentowana była wystawa modeli, którą zorganizowali pracownicy biblioteki wspólnie z Panem Jarosławem Żyśko – prowadzącym zajęcia w miejscowym klubie. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, obejrzało ją około 250 osób.

1 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 30