Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Zajęcia wielkanocne w Wysokiem

WESOŁEGO ALLELUJA

Relacja z zajęć plastycznych z klasami Ia i Ib oraz II ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem.

Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wysokiem życzą wszystkim czytelnikom zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie.

POMYSZKUJ W BIBLIOTECE

Ferie w bibliotece

Zapraszamy na kurs z zakresu obsługi komputera i korzystania z internetu dla dorosłych.

W dniach 9 - 13 luty w "Kąciku dla dzieci" naszej biblioteki odbyły się zajęcia z cyklu "Ferie w bibliotece". Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z ich przebiegu.

Konkurs "Małe ważne książeczki"

Zapraszamy na ferie w bibliotece

Oto krótka fotorelacja z zajęć przeprowadzonych 11 lutego 2015 roku w ramach konkursu, w którym nasza biblioteka bierze udział :)

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia czytelniczo - plastyczne. Zajęcia będą się odbywały w dniach 9 – 13 luty w godzinach 10 – 13. W programie wiele atrakcji.

1 ... 20 21 22 23 24 25