Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Kartki świąteczne - GBP w Wysokiem

Zajęcia przedświąteczne w GBP w Wysokiem.

16 marca: GBP w Wysokiem - odwiedziny dzieci klasy I ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem wraz z wychowawczynią panią Anną Gmyz. Po zwiedzeniu biblioteki i i otrzymaniu informacji jaki jest układ książek na półkach, odbyły się zajęcia plastyczne - wszyscy wykonali piękne kartki świąteczne z życzeniami.

15 marca na przedświątecznych zajęciach robiliśmy zajączki z rolek i kolorowego papieru. Prace można oglądać na wystawce w bibliotece.

Szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej

Warsztaty świąteczne w Bibliotece

"Źródła informacji w bibliotece" - lekcja biblioteczna w Giełczwi

2018 - ferie

Dnia 9 marca (piątek) b.r. przyszli do biblioteki uczniowie kl.I wraz z wychowawczynią Agnieszką Puchalą na lekcję biblioteczną. Lekcja była na temat źródeł informacji w bibliotece.

W 2018 r. zajęcia w bibliotece gminnej i ośrodku kultury odbywały się w drugim tygodniu ferii od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 13.00. Zajęcia zostały tak zaplanowane, aby każde dziecko, bez względu na wiek, mogło spędzić czas w miły i atrakcyjny sposób.

1 2 3 4 5 6 7 ... 30