Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Warsztaty profilaktyczne dla młodzieży

Zaparaszamy na wystawę modeli

19.10.2017 r. w GBP w Wysokiem zorganizowane zostały warsztaty na temat uzależnień od dopalaczy i narkotyków, w których uczestniczyła młodzież z klas II gimnazjum. Zajęcia poprowadziła trenerka z Centrum Profilaktyki i Reedukacji "Atelier" w Krakowie Anna Stolarczuk. Główne zagadnienia jakie zostały poruszone to: • dlaczego młodzi ludzie sięgają po używki; • jakie mogą być skutki sięgnięcia po substancje uzależniające; • jak żyć, jak postępować by być z dala od uzależnień.

Festiwal Fantastyki w LUBLINIE

ZAPROSZENIE - DOŻYNKI 2017

Jest to najbardziej prestizowy festiwal fantastyki w Polsce. Czterodniowe święto fantastyki o ogólnopolskim charakterze, co roku odbywające się w innym mieście. Polcon jest widowiskiem pełnym uroku i magicznej aury, jest zabawą i fantastyczną alternatywą dla spędzenia wolnego czasu. Wymianą energii i spotkaniem z ludźmi o podobnych pasjach. "Tchnienie Wschodu", to motyw przewodni tegorocznej, XXXII już odsłony imprezy. Aktualna edycja zachęca fanów fantastyki z całej Polski do odwiedzenia Lublina w dniach 24 - 27 sierpnia 2017 r.

"BEZPIECZNE WAKACJE"

Nowe książki w GBP w Wysokiem - zapraszamy!

zajęcia dla dzieci zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminny Ośrodek Kultury w Wysokiem.

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 28