Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Encyklopedie i słowniki piśmiennicze i mutimedialne

Uczniowie klasy III "b" w bibliotece gminnej:

Lekcja biblioteczna dla uczniów klasy VI w Filii w Maciejowie Starym.

12 maja br. wraz z wychowawczynią P. Barbarą Stefaniak uczestniczyli w lekcji bibliotecznej nt. wyszukiwania informacji w encyklopediach i słownikach w wersji książkowej oraz elektronicznej.

Filia w Maciejowie Starym: lekcja biblioteczna

Szkolenie komputerowe w GBP w Wysokiem

11 maja uczniowie klas IV i V (12 osób) Szkoły Podstawowej w Maciejowie Starym uczestniczyli w lekcji bibliotecznej "Wyszukiwanie informacji w encyklopediach i słownikach". Na początku zapoznali się z rodzajami encyklopedii i słowników, układem haseł, po czym każdy z uczniów wyszukiwał informacje na konkretne pytania.

Od 30 marca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem odbywa się szkolenie komputerowe, prowadzone przez trenera z Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Jest to projekt pt. "Lubelskie Kompetencje ICT", mający na celu podwyższenie kompetencji u 140 dorosłych osób (w wieku 25 lat i więcej) o niskich kwalifikacjach z terenu województwa lubelskiego.

WYSOCKA MAJÓWKA 21.05.2017

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 25